Strona główna
Statystyka: 653 | 18685 | 2184095

O nas


  Przedsiębiorstwo Handlowe "BOBAS" powstało w roku 1990. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i importem artykułów dla dzieci i niemowląt. Od początku istnienia nieustannie wprowadzamy nowe produkty. Po wielu latach działalności tworzymy firmę dobrze rozpoznawalną z dużą siecią sprzedaży. Naszym celem jest dostarczanie naszym odbiorcom atrakcyjnego towaru w bardzo dobrej cenie, dostosowanej do polskiego rynku przy zachowaniu jakości. Ponad rok temu wprowadziliśmy naszą nową markę Bobobaby, która jest swego rodzaju kontynuacją produktów Bobas.

Produkty Bobobaby charakteryzują się bardzo dobrą jakością i różnorodnością wzorów. Istotna jest też odważna kolorystyka i regularne wprowadzanie nowych motywów graficznych na produktach. 

 

  Ciągły wzrost sprzedaży mobilizuje nas do dalszego kreatywnego działania i ciągłego poszukiwania sposobu obniżania ceny poprzez wzrost produkcji i redukowania kosztów. Jako producent otwarci jesteśmy na indywidualne nietypowe zamówienia według dostarczonych projektów, z indywidualnymi wzorami opakowań, nadruków, kolorów, gramatury itp. Cała nasza oferta dostępna jest „od ręki” - dziś zamówienie jutro dostawa, co bardzo ułatwia pracę naszym partnerom handlowym. Prosimy o kontakt w celu przekazania Państwa uwag oraz propozycji.

 

Jeśli jesteś naszym Partnerem Handlowym i potrzebujesz logotyp Bobobaby w plikach odpowiednich do stworzenia internetowych lub drukowanych materiałów marketingowych, pobierz je tutaj: 

ZIPBobobaby_Logotyp.zip

 

   kcsn-19 detal.jpeg